SARAJEVU S LJUBAVLJU

 

gore

Poštovani roditelji i dragi plivači ovim putem Vam donosimo preliminarni spisak plivača koji su planirani da sudjeluju na XVI Međunarodnom plivačkom mitingu  „Sarajevu s ljubavlju“, koji će se održati na olimpijskom bazenu „Otoka“ u Sarajevu 01. i 02. 04., odnosno naredni vikend.Riječ je o vrlo jakom mitingu koji je licenciran za isplivavanje normi za SP u Budimpešti i za YOG u Buenos Airesu 2018. godine, na kome će učešće uzeti neki od najboljih plivača iz cijele Europe.

Plivači koji su planirani za sudjelovanje na oba takmičarska dana (subota i nedjelja 01. i 02.04..):

  1. Ivo Marić 1999
  2. Anida Mahinić 2000
  3. Petra Cvitković 2001
  4. Karla Grubišić 2001
  5. Leopold Dankić 2002
  6. Bakir Hadžimahović 2002
  7. Antea Vrljić 2003
  8. Eman Numić 2003
  9. Dino Jelin 2003
  10. Kerim Sadiković 2003
  11. Farik Repeša 2004
  12. Josip Drežnjak 2004
  13. Tin Šauperl 2004
  14. Una Taslaman 2004
  15. Teodora Stanković 2005
  16. Nika Vrljić 2005
  17. Danis Harmandić 2005
  18. Lana Pudar 2006
  19. Luna Rozić 2006
  20. Tina Sesar 2006
  21. Leon Lasić 2006
  22. Ema Šunjić 2006
  23. Marko Dankić 2006
  24. Filip Ivanković 2006
  25. Lucija Jakovljević 2007
  26. Antonela Pudar 2007
  27. Katja Kondža 2008
  28. Tamara Pezer 2008

Plivači koji su predviđeni za sudjelovanje na jedan takmičarski dan (subota 01.04.):

  1. Majla Arap 1999
  2. Anja Trivun 2001
  3. Ahmet Stupac 2002
  4. Andrej Ramljak 2002
  5. Marko Samardžić 2003
  6. Hana Hadžović 2003
  7. Lana Kaniza 2003
  8. Ana Ramljak 2004
  9. Dea Pudar 2004
  10. Tarik Drljević 2004
  11. Gabrijela Ćorić 2004
  12. Amina Vele 2004
  13. Emina Hadžović 2005
  14. Luka Penavić 2005
  15. Miran Elezović 2005
  16. Karlo Smiljanić 2005
  17. Elena Jurković 2006
  18. Mirza Čekrlija 2006
  19. Luka Zovko 2006
  20. David Palac 2006
  21. Marta Šauperl 2007
  22. Tarik Numić 2008
  23. Tarik Đozlić 2008
  24. Stela Elezović 2008
  25. Leon Glibić 2008
  26. Eman Fazlagić 2008
  27. Karla Cvitković 2008
  28. Lovro Bagarić 2008
  29. Leon Špec 2009
  30. Ishak Rahimić 2009
  31. Orhan Voloder 2008
  32. Ema Repeša 2009
  33. Imad Jusupović 2009
  34. Jure Trubarac 2011
  35. Hana Ćulum 2009 (Prvi nastup)
  36. Nikola Dankic 2008 (Prvi nastup)
  37. Luka Koprena 2002 (Prvi nastup)
  38. Luka Blazevic 2002 (Prvi nastup)
  39. Iva Jurić 2005(Prvi nastup)
  40. Eldar Fazlagić 2011 (Prvi nastup)
  41. Joško Rozić 2011(Prvi nastup)

 

Polazak ekipe na ovaj miting predviđen je 01.04. ispred gradske banje na Musali u 06:00 sati. Budući da će dio ekipe, poslije završetka prvog dijela mitinga krenuti nazad za Mostar, a dio ekipe ostati u Sarajevu, prijevoz će biti organiziran sa dva prijevozna sredstva. Iz tog razloga Vas molimo da do utorka 28.3., do 20:00 sati potvrdite učešće Vašeg djeteta na ovom mitingu, kako bi mogli završiti sve procedure vezane za vrstu i način prijevoza. Sve informacije vezane za put, kao i o cijeni i mjestu smještaja možete dobiti od glavne trenerice Alene Ćemalović.

You may also like...